KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 9287404

nr 928 7404

Tore Palm

(f. 1933), Sverige

Akvarell , Tore Palm, Shamrock, signerad, 1982, 41x57

Tore Palm, svensk bildkonstnär född 1933.

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 1 december 2014
kl 20:35:36

Tore Palm

Läs mer om Tore Palm